Własność Intelektualna

Opiekujemy się znakami i markami naszych klientów. Dokonujemy rejestracji znaków towarowych na szczeblu krajowym, unijnym i międzynarodowym, w zależności od potrzeb Klienta. Dotyczy to nazw i logotypów, a także nietypowych znaków towarowych, jak całość opakowania, dźwięk, kolor.

Doradzamy jak określić wykaz towarów i usług, które zgłaszający chciałby chronić swoim znakiem towarowym. Pomagamy również w wyborze strategii ochrony znaków towarowych naszych klientów. Prowadzimy badania zdolności rejestracyjnej oznaczeń oraz badania due diligence z zakresu własności intelektualnej.

Pomagamy zwalczać internetowe naruszenia praw własności intelektualnej.

Pozostałe Usługi

Inwestycje

Opracowujemy koncepcję, warianty realizacji oraz strukturę finansowania projektów inwestycyjnych. Lokalizujemy i szacujemy zagrożenia prawne.

Strategie Biznesowe

Przekuwamy pomysły biznesowe na rozwiązania prawne. Optymalizujemy ryzyka, modelujemy strukturę prawną, kładąc nacisk na redukcję kosztów i pragmatyczność rozwiązań.

Transakcje

Przygotowujemy prawną strukturę transakcji, przeprowadzamy kompleksowe badania due diligence, przygotowujemy dokumentację transakcyjną i negocjujemy jej kształt.

Windykacja

Pomagamy w dochodzeniu należności, realizacji umów oraz obsłudze roszczeń klientów, w tym roszczeń odszkodowawczych, również od instytucji finansowych.

Doradzamy, negocjujemy, dbamy o Twój interes.